JAMP SVORADA

Sme špecialisti v oblasti strojárenstva, 
konštrukcie, trieskového obrábania, 
zámočníctvo a montáže.

O nás

Sme výrobno-obchodná spoločnosť špecializujúca sa v oblasti strojárenstva, konštrukcie, trieskového obrábania, zámočníctvo a montáže. Od vzniku spoločnosti v roku 1990 sme sa vďaka cieľavedomým implantovaním vhodnej techniky do výroby, využívaním vhodných metód do riadenia, flexibilitou, investovaním do nových technologických postupov a vzdelávania a nepochybne špičkovou kvalitou naších služieb a produktov vypracovali a presadili na na európskom a svetovom trhu, čo dokazuje hodnota nášho exportu: 90% vyrobeného tovaru.

 • Certifikáty

  EN 1090-1:2009+A1:2011, EN 1090-2:2018, EN ISO 3834-2:2021, ISO 9001:2016, SZR, DNW
 • Na trhu

  30 rokov
 • Výrobna hala

  1500 m2
 • Podiel exportu

  97,55%

Kvalita a spokojnosť našich zákazníkov

Vďaka vynikajúcej kvalite naších výrobkov, spoľahlivosti a predovšetkým kvalitou práce naších zamestnancov sme presvedčili našou prácou popredné spoločnosti v oblasti priemyslu, dopravy a strojárstva v strednej a západnej Európe pre ktoré sme realizovali:

 • Železničný program – výroba náhradných dielov pre elektrické lokomotívy
 • Tlačiarenské stroje a príslušenstvá
 • Pneumatická upevňovacia technika (klincovačky)

spoznajte naše realizácie

Kvalita, spoľahlivosť a spokojnosť našich zákazníkov Milan Svorada, majiteľ firmy

Výroba

Na výrobnom procese sa zúčastňuje tým renomovaných odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a konštrukcie.

O Vašu požiadavku sa okamžite postarajú špičkoví manažéri obchodného úseku, technológií a výroby, kde su spracované všetky podklady. Vaša objednávka následne prechádza do úseku technickej prípravy výroby, kde sú spracovné všetky predpoklady potrebné pre zabezpečenie výroby v najmodernejšom technickom a softwarovom vybavení.

spoznajte našu výrobu